Комфортне приготування повинно супроводжуватися красивою подачею страв. Слідуючи цьому правилу, компанія Gunter & Hauer доповнила асортимент надійної техніки лінійкою стильних дерев’яних виробів для кухні.

Кухонні дошки і тарілки з дерева – це посуд із душею. Завдяки оригінальному природному малюнку, такі аксесуари стануть екологічним акцентом інтер’єру, і зроблять особливим кожне блюдо.

Оригінальний посуд від Gunter & Hauer виготовляється з різних порід деревини, і включає в себе:

 • тарілки для подачі холодних страв, які прикрасять будь-який стіл;
 • прямокутні торцеві і класичні кухонні дошки, які будуть служити роками, зберігаючи свій первісний вигляд;
 • круглі дошки для подачі холодних закусок, м’ясних страв і піци, які створять візуальну естетику і дозволять по-новому подивитись на будь-яке меню.

Кухонні дерев’яні аксесуари допоможуть створити особливу атмосферу на Вашій кухні і подарують радість від приготування страв!

Класичні обробні дошки: надійні і довговічні

Кухонні дошки від Gunter & Hauer виробляються із цілісного масиву дубу. Його деревина має найвищу щільність, а тому відмінно витримує високі механічні навантаження. Дуб не схильний до гниття, не розсихається з часом і не псується від впливу вологи. Обробна дошка із благородного масиву буде служити Вам багато років, даруючи радість від контакту з екологічним природним матеріалом.

Торцеві обробні дошки – гарантія збереження кухонного начиння

Завдяки особливостям виготовлення, торцеві дошки не тільки залишаються естетичними протягом тривалої експлуатації, але й зберігають гострими Ваші ножі. Обираючи такий кухонний аксесуар, ви зможете належно оцінити всі його переваги:

 1. Декоративна привабливість. Торцеві дошки складаються із багатьох брусків деревини дуба, ясена та плодових дерев твердих порід, кожен з яких має свій малюнок і особливий відтінок. Із гарними аксесуарами приготування їжі буде завжди в радість!
 2. Безпека. Елементи торцевої дошки склеюються міцним і безпечним клеєм, який може контактувати з харчовими продуктами. Ви можете бути спокійними за здоров’я близьких!
 3. Довговічність. Волокна деревини у торцевих дошках розташовані перпендикулярно до ріжучої поверхні. Завдяки тому, що така поверхня в 1,5 рази міцніша бічної, Ви не помітите слідів експлуатації навіть через тривалий час.
 4. Гігієнічність. Завдяки тому, що волокна деревини з’єднуються відразу після розрізу, в торцевих дошках не створюється середовище для розмноження бактерій. Користування кухонним аксесуаром буде безпечним.
 5. Завжди гострі ножі. Під час різання овочів або м’яса лезо ножа не тупиться об поверхню обробної дошки, занурюючись між торцевими волокнами. Завдяки цьому, Вам доведеться точити ножі значно рідше.

Якщо ви звикли бачити на своїй кухні якісне довговічне начиння, торцеві дошки стануть відмінним вибором!

Дерев’яні тарілки: декоративна основа для кожної страви!

Завдяки дерев’яним тарілкам від Gunter & Hauer, ви зможете не тільки ошатно сервірувати святковий стіл, а й зробити особливими щоденні обіди та вечері. Для виготовлення такого посуду використовується деревина різних порід, що дозволяє вдало комбінувати різні відтінки натуральної сировини. З посудом від Gunter & Hauer Ви зможете красиво подати будь-яку страву!

Особливості догляду за дерев’яним посудом

Бажаючи забезпечити довговічність кухонних дощок і тарілок із натуральної деревини, виробник обробляє їх мінеральною і лляною олією, а також натирає бджолиним воском. Повторюючи таку процедуру в домашніх умовах хоча б раз на місяць, Ви захистите свій посуд від вологи і бактерій. Продовжити термін служби дерев’яних аксесуарів допоможе також дотримання таких правил:

 • уникайте замочування;
 • мийте вироби вручну з використанням м’яких миючих засобів;
 • відразу протирайте посуд після миття;
 • сушіть дерев’яне начиння на провітрюваних полицях;
 • уникайте тривалого зберігання продуктів у дерев’яному посуді.

Дотримуючись нескладних правил по догляду, Ви зможете довго насолоджуватися стильним дерев’яним посудом і аксесуарами від Gunter & Hauer!