Інноваційні моделі кухонних витяжок Günter & Hauer — нові ультрасучасні багатофункціональні Т-подібні витяжки BRITA 60 (на 60 см) та BRITA 90 (на 90 см). Чіткі лінії, глянцева фронтальна панель із загартованого скла чорного кольору роблять ці моделі стильними та естетичними.

BRITA 60 та BRITA 90 мають ідентичні технічні характеристики та функціонал. Характерною та важливою особливістю цих моделей є наявність функції Wave Control (керування жестами), яка дозволяє одним лише помахом руки легко керувати роботою витяжки (вмикати/вимикати), не торкаючись при цьому панелі управління. Завдяки цьому експлуатація пристроїв є максимально зручною та комфортною.

Також керувати роботою витяжок можна ще й за допомогою зручного інтуїтивно зрозумілого сенсорного управління, розташованого на передній панелі. А наявність інформативного дисплея (має біле підсвічування піктограм) дозволяє контролювати точність заданих параметрів та хід їх виконання.

BRITA 60 і BRITA 90 оснащені потужним (250 Вт) і надійним двигуном, який забезпечує високу продуктивність (1200 куб.м/год), що гарантує швидке та ефективне очищення повітря, тим самим створюючи сприятливий мікроклімат навіть на кухнях великої площі (до 30 квадратних метрів).

У цих моделях ефективно реалізований принцип периметрального всмоктування, при якому всмоктування потоку повітря відбувається через вузькі щілини, розташовані по периметру робочої зони. При цьому збільшується інтенсивність поглинання і, як наслідок, — на 20% збільшується ефективність очищення повітря. Завдяки цій технології підвищується зносостійкість двигуна та мінімізується звуковий дискомфорт (рівень шуму ~55 дБ). І, безумовно, всі запахи повністю усуваються.

Знімний алюмінієвий жировий фільтр, який використовується в цих моделях, максимально зручний в експлуатації: він легко знімається і так само елементарно встановлюється на місце після очищення (під струменем теплої проточної води або в посудомийній машині).

BRITA 60 та BRITA 90 мають 3 швидкісні режими. Можливість вибору швидкості дозволяє налаштувати роботу витяжок відповідно до інтенсивності приготування їжі.

Наявність таймера з автовідключенням дозволяє залишити витяжку в працюючому стані: вона самостійно вимкнеться через три хвилини, завершивши остаточне очищення повітря.

Металевий повітрозабірний вентилятор з тефлоновим покриттям забезпечує довговічну та тиху роботу витяжок.

Ці моделі оснащені LED освітленням (2 Вт), якому притаманна висока продуктивність та тривалий термін служби при мінімальному споживанні електроенергії.

BRITA 60 та BRITA 90 можуть працювати як у режимі відведення забрудненого повітря, так і в режимі рециркуляції. Вугільні фільтри, які використовуються при роботі цих витяжок у режимі рециркуляції, входять до стандартної комплектації.

Наявність зворотного клапана унеможливлює проникнення сторонніх запахів у ваше кухонне приміщення.

Нові ергономічні та ефективні кухонні витяжки BRITA 60 / BRITA 90 з функцією Wave Control (керування жестами) швидко та якісно впораються з очищенням повітря в кухонному приміщенні, створивши комфортну атмосферу в процесі приготування їжі. Завдяки строгому дизайну у класичних тонах BRITA 60 та BRITA 90 гармонійно впишуться в інтер’єр будь-якої сучасної кухні.