Вбудована газова варильна поверхня GT 642 Günter & Hauer на 60 см (4 конфорки) — надійна і практична модель, оснащена всіма необхідними функціями для комфортного, швидкого та безпечного приготування.

Ідеально гладка поверхня із міцного високоякісного загартованого скла чорного кольору виглядає максимально естетично. Цей матеріал характеризується високою термостійкістю, довговічністю та надійністю щодо механічних пошкоджень. Плюс до цього, за такою поверхнею легко доглядати.

Механічне управління представлене зручними поворотними перемикачами, виконаними з нержавіючої сталі, за допомогою яких легко та точно регулюється інтенсивність полум’я. Таке управління просте, практичне та надійне.

Однією з переваг GT 642 є наявність високопотужної турбоконфорки (4 кВт) з двома рядами полум’я, яка дозволяє досягти інтенсивного нагріву за значно коротший проміжок часу, тим самим гарантуючи високу швидкість приготування страв.

Наявність додаткової економічної конфорки (1 кВт) сподобається економним користувачам.

Інші дві конфорки — стандартні: по 1,75 кВт.

Ретельно продумане розташування конфорок забезпечує комфортне розміщення посуду на всіх зонах нагрівання одночасно.

Завдяки еталонним італійським пальникам SABAF значно підвищується продуктивність газової варильної поверхні та рівномірність прогрівання страв.

У GT 642 використовуються чавунні решітки. Вони масивні, надійні, термостійкі, мають тривалий термін служби, гарантують стійкість розташованого на них посуду. Також їх дуже легко утримувати в чистоті.

Відмінною особливістю чавунних решіток, що використовуються у цій моделі, є їхня покращена конструкція для захисту ручок від перегрівання. Крім того, вони надійно зафіксовані, що забезпечує комфортну і безпечну експлуатацію варильної поверхні.

Кожна конфорка оснащена функцією електропідпалювання: п’єзоелемент спрацьовує при натисканні на поворотний перемикач регулювання полум’я. Ця незамінна опція робить процес приготування значно зручнішим і приємнішим.

Надійний газ-контроль у GT 642 гарантує повну безпеку процесу експлуатації варильної поверхні. Якщо з якоїсь причини полум’я згасло (наприклад, утворився протяг або на заваді стала рідина, що випадково розлилася), система відразу перекриває подачу газу.

Високоякісна, функціональна, надійна, ергономічна газова варильна поверхня GT 642 стане оптимальним варіантом для швидкого вирішення багатьох кулінарних завдань: варіння, тушкування, смаження… тощо. Вона гарантує користувачеві неймовірно легку, комфортну та безпечну експлуатацію. А завдяки стильному та практичному дизайнерському виконанню ця модель покликана стати гармонійним доповненням до будь-якого кухонного інтер’єру.