Компактна, але при цьому багатофункціональна, вбудована мікрохвильова піч з грилем ЕОК 20 BL Günter & Hauer об’ємом 20 л і потужністю мікрохвиль 800 Вт — це стильна, надійна і ефективна модель.

EOK 20 BL, виконана в елегантному чорному кольорі з поворотним перемикачем із нержавіючої сталі, виглядає максимально естетично. Відтак, модель стане органічним доповненням будь-якого інтер’єру.

EOK 20 BL забезпечена зручною сучасною системою електронного управління з поворотним перемикачем. За допомогою такого управління можна легко і точно встановити всі необхідні параметри, які будуть відображені на інформативному дисплеї з червоним підсвічуванням піктограм.

Для розігріву та приготування у цій моделі доступні 5 рівнів потужності, що дозволяє готувати страви з урахуванням типу продуктів та необхідної інтенсивності нагрівання. Завдяки точному контролю потужності розігрів виконується швидко та рівномірно.

Внутрішнє покриття EOK 20 BL виконане з високоякісної екологічної нержавіючої сталі. Цей матеріал вирізняється високою зносостійкістю, несприйнятливістю до високих температур та підвищеної вологості, залишається надійним навіть при інтенсивній тривалій експлуатації.

До того ж, таке покриття не є складним у чищенні.

Для зручності приготування передбачена наявність таймера: можна встановити необхідний час приготування (до 95 хвилин).

ЕОК 20 BL оснащена обертовою тарілкою для забезпечення рівномірного прогрівання і приготування їжі та решіткою для гриля.

При використанні опції експрес нагрівання мікрохвильова піч працює на максимальній потужності, забезпечуючи швидке приготування та значну економію часу.

Завдяки використанню гриля (потужність 1000 Вт) можна отримати апетитну скоринку на продуктах. При цьому запікання можна проводити без олії.

Використання комбінованого режиму приготування (одночасна робота мікрохвиль та гриля) дозволяє отримати не тільки ідеально просмажені зовні, але й м’які та соковиті всередині продукти. Прекрасно підходить для приготування м’яса, риби, запіканок.

Запрограмувавши послідовність дій завдяки багатоетапному режиму нагріву (Multi-Cooking Type), EOK 20 BL виконає поетапне розморожування, нагрівання, приготування страви. Це дозволить значно заощадити час.

Функція розморожування за вагою і за часом призначена для делікатного розморожування продуктів із збереженням їхньої натуральної структури та смакових якостей для подальшого приготування.

Використовуючи функцію автоменю, ця модель самостійно виставить температуру та час приготування відповідно до вибраного рецепту з меню. Приготування страви відбувається точно за рецептом та з відмінним результатом.

Мікрохвильова піч оснащена внутрішнім підсвічуванням, завдяки якому дуже зручно контролювати процес приготування. Про закінчення процесу приготування сповістить акустичний сигнал.

EOK 20 BL має опцію запиту інформації під час приготування, яка дозволить легко отримати необхідні відомості в реальному часі.

Активація функції блокування дає змогу зафіксувати встановлені налаштування та запобігти випадковому збою програм. Також використання цієї функції виключає ймовірність заподіяння шкоди дітям через необережність.

Естетична, ергономічна, безпечна мікрохвильова піч EOK 20 BL — необхідний, надійний, багатофункціональний помічник на кухні, який гарантовано значно прискорить і спростить процес розморожування, розігрівання і приготування різноманітних страв, зробивши його максимально швидким, легким і комфортним.