Компактна вбудована газова варильна поверхня GHD 321 GL Günter & Hauer — це сучасний, стильний, надійний та ефективний в експлуатації кухонний пристрій з двома варильними зонами.

Ця модель ідеально підійде для малогабаритних кухонь, квартир-студій, дач, офісів, де важливо максимально раціонально облаштувати зону приготування їжі. Завдяки компактним розмірам GHD 321 GL допоможе значно заощадити корисну площу на робочій поверхні та готувати з комфортом.

Також цю модель можна гармонійно поєднувати з іншими варильними поверхнями (так званий «доміно» варіант) з урахуванням ваших потреб та уподобань.

GHD 321 GL виконана з ідеально гладкого загартованого скла чорного кольору, що робить її максимально естетичною. Цей матеріал характеризується високою термостійкістю, довговічністю та надійністю щодо механічних пошкоджень. Плюс до цього, за такою поверхнею легко доглядати.

Механічне управління, що використовується в цій моделі, вкрай просте, зручне та надійне. Воно представлене поворотними перемикачами, за допомогою яких можна легко та точно регулювати інтенсивність полум’я.

GHD 321 GL забезпечена двома конфорками різної потужності:

  • 1 конфорка підвищеної потужності (2,5 кВт), яка гарантує високу швидкість приготування улюблених страв;
  • 1 конфорка економна (1 кВт) — сподобається економним користувачам.

Кожна конфорка оснащена зручною функцією електропідпалювання: п’єзоелемент спрацьовує при натисканні на поворотний перемикач, що значно спрощує експлуатацію варильної поверхні.

Надійні, міцні, термостійкі чавунні решітки, що використовуються в цій моделі, гарантують простоту та безпеку використання, стійкість розташованого на них посуду, мають тривалий термін служби, а догляд за ними не потребує особливих зусиль.

Надійний газ-контроль GHD 321 GL гарантує абсолютну безпеку. У випадку, якщо з якоїсь причини полум’я згасло (наприклад, виник протяг або ж на заваді стала рідина, що випадково розлилася), система відразу ж перекриває подачу газу.

Компактна, надійна, практична, ергономічна та естетична газова варильна поверхня GHD 321 GL неодмінно стане вірним рішенням для вашої кухні. Вона здатна забезпечити вам швидкість, повний комфорт та абсолютну безпеку процесу приготування необхідних страв.