Вбудовані індукційні варильні поверхні ІD 33 та ІD 33 W Günter & Hauer на 30 см з двома зонами нагрівання і детально продуманим дизайном — це компактні, витончені, стильні, функціональні та ефективні пристрої для приготування їжі.

Моделі мають ідентичні технічні параметри та функціонал, відрізняються виключно лише кольором: ІD 33 виконана в чорному кольорі, тоді як ІD 33 W — в білому. Вони є ідеальним варіантом для малогабаритної кухні, квартири-студії, дачі, де важливо максимально раціонально облаштувати зону приготування їжі. ІD 33 та ІD 33 W відмінно підійдуть невеликим сім’ям, в яких не так часто або ж не так багато готують. Саме така техніка дозволяє заощаджувати корисну площу і готувати з комфортом.

Представлені ​​моделі виготовлені з високоякісної, перевіреної часом, надійної, екологічно чистої склокераміки Schott Ceran. Цей матеріал має високу механічну міцність, стійкий до подряпин і різких перепадів температури, легко чиститься, має тривалий термін експлуатації. До того ж, дизайн панелей зі скошеними краями додає стилю та естетичності.

ІD 33 і ІD 33 W оснащені простим і зручним сенсорним управлінням Slіde Touch Control, яке дає можливість дотиком обрати необхідну зону, швидко і точно регулювати потужність нагріву (9 рівнів), а також активувати інші функції. Такий тип управління значно спрощує догляд за панеллю — абсолютно рівна і гладка поверхня легко чиститься і зберігає естетичний вигляд протягом багатьох років експлуатації.

Обрані параметри будуть відображені на дисплеї, що дає можливість точно контролювати процес приготування.

Таймер з функцією автовідключення дозволяє налаштовувати час приготування окремо для кожної конфорки. Після закінчення встановленого часового інтервалу таймер відключає задану зону нагріву.

В індукційних варильних поверхнях ІD 33 та ІD 33 W подача потужності здійснюється пропорційно діаметру дна посуду, що нагрівається — працює лише та частина конфорки, на якій встановлено ​​посуд, а сама панель при цьому практично не нагрівається. Як результат, заощаджується електроенергія, а для приготування потрібно значно менше часу.

Сенсор наявності посуду Pan Sensor дозволяє автоматично розпізнати діаметр дна посуду і нагрівати тільки його. Якщо в процесі роботи зняти посуд з варильної панелі, то конфорка автоматично відключиться.

Система захисту від перегріву не допускає надмірного підвищення температури шляхом автоматичного вимкнення конфорки.

Украй необхідна функція — індикатор залишкового тепла, — гарантує безпечну експлуатацію: він вкаже на те, що нагрівальна зона після завершення роботи ще не охолола до безпечної температури.

Завдяки функції PowerBoost значно (~50%) підвищується потужність нагріву, при цьому час приготування страв істотно скорочується.

Опція блокування для захисту дітей швидко і просто захищає варильну поверхню від доступу сторонніх. При її активації блокуються всі функції, що дозволяє виключити випадкові натискання кнопок дітьми.

Ще однією перевагою ІD 33 / ІD 33 W є те, що дані моделі можуть відмінно комбінуватися з іншими поверхнями для приготування їжі системи Domіno. Ця система передбачає створення зони приготування їжі з панелей різного типу, виконаних у схожому дизайні.

Компактність, естетичність, ергономічність, максимальна швидкість нагріву, високий рівень безпеки роблять індукційні варильні поверхні ІD 33 та ІD 33 W Günter & Hauer ідеальним варіантом для комфортного, швидкого і безпечного приготування улюблених страв.