Шафа для вина WKI 44 D Günter & Hauer — лаконічний стильний дизайн та широка функціональність.

Модель забезпечує створення ідеального мікроклімату з метою збереження неповторних смакових якостей та бездоганного зовнішнього вигляду різноманітних сортів вин. WKI 44 D ідеально підходить для тривалого якісного зберігання невеликих колекцій вин, а також для правильного охолодження напою перед безпосередньою подачею.

Корисний об’єм цієї моделі (134 л) дозволяє зберігати 44 стандартні пляшки, які можна розмістити на передбачених для цього п’яти висувних дерев’яних полицях.

Корпус шафи для вина покритий чорним лакофарбовим покриттям. Дверцята оснащені добротним склопакетом, рама та ергономічна ручка виконані з високоякісної нержавіючої сталі. З нержавіючої сталі також виготовлено розташовану в нижній частині вентиляційну панель. Склопакет має спеціальне покриття, що надійно захищає вино від ультрафіолету. Це дозволяє повністю виключити вплив сонячного світла на процес збереження вин, забезпечуючи тим самим оптимальні умови.

Важливою особливістю WKI 44 D є наявність двох незалежних температурних зон. Це дозволяє створити найбільш сприятливі умови для зберігання вин різних сортів, для кожного з яких необхідні спеціальні умови. Ця модель з двома температурними зонами дозволяє підтримувати два різні температурні режими одночасно: від +5°C до +10°C та від +10°C до +18°C.

Завдяки використанню системи охолодження Frost Free немає необхідності регулярно розморожувати шафу для вина (розморожування відбувається автоматично: утворений на задній стінці лід тане та стікає до спеціальної ємності для подальшого випаровування).

WKI 44 D оснащена зручною панеллю електронного управління, розташованою всередині шафи в центральній частині. Такий тип управління дозволяє одним дотиком точно встановити необхідні параметри роботи, які будуть відображені на двох інформативних дисплеях (окремо для кожної температурної зони). Дисплеї надають актуальну інформацію про те, за яких умов зберігаються вина в даний момент.

Оскільки вино, що зберігається, потребує збалансованого і стабільного рівня вологості, в цій моделі вологість постійно підтримується на рівні 65% (±5%). Це дозволяє зберегти еластичність корків, запобігши їх пересиханню.

Завдяки антивібраційній системі компресора нейтралізуються вібрація та шум, які можуть несприятливо вплинути на вино – всі пляшки перебувають в абсолютному спокої. Плюс до цього, WKI 44 D працює практично безшумно.

Використання конвекційної системи вентиляції створює оптимальні умови для якісного та тривалого зберігання вин.

Наявність вугільного фільтра дозволяє очистити повітря всередині шафи для вина від непотрібних домішок та запахів та забезпечує найкращу якість повітря протягом тривалого часу.

Ефективне та економічне LED освітлення синього кольору забезпечує рівномірне освітлення всього внутрішнього простору, надаючи ідеальний огляд.

Для запобігання випадковому небажаному доступу (наприклад, дітей) ця модель оснащена замком, який дозволяє закрити на ключ скляні дверцята для надійного захисту вмісту шафи.

Великою перевагою цієї моделі є те, що WKI 44 D може бути як окремим елементом інтер’єру, так і бути вбудованою в меблі. Всі полиці для вина можна повністю висовувати та змінювати їх розташування (наприклад, якщо потрібно розмістити пляшки більшого розміру). Для зручності експлуатації шафа для вина обладнана ніжками, що регулюються по висоті.

Кліматичний клас N-ST гарантує, що WKI 44 D безвідмовно працюватиме при температурі навколишнього середовища від +16°C до +38°C.

Функціональна, ергономічна, естетична шафа для вина WKI 44 D гарантовано забезпечить ідеальні умови для професійно правильного зберігання різноманітних сортів цього благородного напою. Завдяки стильному дизайну ця модель створить особливу атмосферу в інтер’єрі будь-якого стилю та стане ідеальним рішенням у питаннях правильного зберігання невеликої колекції вин.