Вбудована електрична духова шафа EOM 966 Günter & Hauer (об’єм 65 л) — це класична, надійна, проста, багатофункціональна модель, виконана в кольорі нержавіючої сталі. Вона неодмінно стане незамінним помічником на кухні та значно спростить процес приготування різноманітних страв. Адже EOM 966 оснащена основними необхідними для цього функціями та програмами.

Режим Нижній нагрів дозволяє сконцентрувати тепло на основу духовки, — працює тільки нижній нагрівальний елемент. Ідеальний для повільного приготування (тушкування) та випічки тортів, бісквітів, піци.

При включенні функції Верхній + Нижній нагрівальні елементи (класичний нагрів) відбувається рівномірне нагрівання внутрішнього простору духової шафи, що ідеально підходить для випічки виробів з дріжджового тіста.

Функція Верхній + Нижній нагрівальні елементи + Вентилятор забезпечує ще більш рівномірний розподіл тепла всередині духовки. Цей режим підходить для приготування будь-якої випічки, лазаньї, сушіння овочів і фруктів.

Режим Гриль ідеально підходить для запікання невеликих порцій м’яса, риби, овочів, ковбасок і тостів.

Подвійний гриль забезпечує рівномірне прожарювання порцій великого об’єму: стейків, курки і т.д.

Режим Подвійний гриль + вентилятор дозволяє приготувати великі порції м’яса. При цьому страва буде соковитою всередині і збережеться хрустка скоринка зовні.

При використанні функції Розморожування вентилювання прохолодним повітрям зменшує час розморожування продуктів без використання режиму нагріву.

Функція Еко використовується при приготуванні великої кількості їжі з низьким споживанням електроенергії.

Керування духовою шафою здійснюється за допомогою сучасного електронного управління з дисплеєм, на якому відображаються всі задані параметри. Зручні поворотні перемикачі мають конструкцію, що дозволяє їм утоплюватись вглиб панелі. Це надає можливість уникати випадкового вимкнення приладу або зміни налаштувань. Такі перемикачі захищені від забруднень, що спрощує процес догляду та очищення.

Внутрішня камера цієї моделі покрита емаллю легкого чищення, що значно полегшує догляд за духовкою.

Дверцята EOM 966 оснащені двома термостійкими стеклами. Вони зберігають безпечну температуру під час роботи завдяки вентилятору охолодження. Також охолоджуючий вентилятор захищає від перегрівання панель управління і меблі, що знаходяться поруч із духовкою.

Конструкція дверцят дозволяє без особливих зусиль зняти внутрішнє скло для очищення.

Для зручності приготування модель забезпечена функцією Автовідключення. Духовка автоматично відключиться в заданий час. Таймер може бути встановлений в діапазоні від 1 хв до 24 годин. Про закінчення заданого часу духовка сповістить звуковим сигналом, після чого автоматично відключиться.

Використовуючи функцію Відкладений старт завжди можна запланувати приготування необхідних страв точно до призначеного часу.

Якісна, надійна, проста, багатофункціональна духова шафа EOM 966 Günter & Hauer завдяки класичному дизайну гармонійно впишеться в інтер’єр будь-якої кухні. Представлена ​​модель допоможе перетворити приготування різноманітних страв на легкий та комфортний процес із мінімальною затратою зусиль і часу, а результати приготування завжди будуть відповідати вашим очікуванням.