Відокремлений холодильник FN 338 GLB Günter & Hauer (загальний об’єм 338 л) — ультрасучасний, елегантний холодильник, фасади дверцят якого покриті якісним загартованим склом чорного кольору. Завдяки такому вишуканому дизайну FN 338 GLB стане гідною окрасою будь-якої кухні і обов’язково забезпечить найкращі умови для збереження максимальної свіжості та якості продуктів внаслідок відмінного поєднання технічних якостей і комфортної експлуатації.

FN 338 GLB — це просторий місткий двокамерний холодильник (загальний корисний об’єм 303 л) з нижнім розташуванням морозильної камери (корисний об’єм 74 л), що дозволяє заморозити бажану кількість сезонних овочів, фруктів та ягід на тривалий термін. Морозильна камера оснащена трьома глибокими висувними контейнерами, виготовленими з прозорого, морозостійкого пластика. Це дає можливість отримати швидкий доступ до необхідних продуктів.

Наявність зручної панелі електронного управління, розташованої у верхній частині холодильника, дозволяє максимально точно встановити оптимальний температурний режим і активувати необхідні функції.

У даній моделі застосована система розморожування NoFrost. Ця технологія забезпечує примусову ефективну циркуляцію потоків холодного повітря і запобігає утворенню криги та інію на стінках як холодильної, так і морозильної камер. Як наслідок, відсутня необхідність регулярного розморожування холодильника.

Внутрішнє антибактеріальне покриття, застосоване у FN 338 GLB, ефективно бореться з бактеріями, запобігаючи їх розмноженню, попереджає утворення і поширення неприємних запахів. Із цим антибактеріальним захистом можна бути впевненим у безпеці зберігання швидкопсувних продуктів.

Наявність зони свіжості Fresh Zone — спеціального пластикового контейнера (об’єм 21 л), в якому підтримується близька до 0 температура, забезпечує тривале збереження тих продуктів, які зазвичай швидко псуються. Продукти не заморожуються, але залишаються максимально охолодженими та свіжими тривалий період.

Із функцією швидкого заморожування Fast Freeze надається можливість заморозити продукти удвічі швидше, що дозволяє максимально зберегти смак та поживні властивості продуктів.

Окремий контейнер для зберігання овочів та фруктів Fruits & Vegs гарантує збереження їх свіжості та корисних якостей протягом тривалого часу.

У FN 338 GLB передбачена можливість регулювання положення полиць і дверних лотків по висоті, тим самим забезпечується свобода організації внутрішнього простору. Є зручна горизонтальна полиця для пляшок.

Також є опція перенавішування дверцят, яка допоможе підвищити зручність користування холодильником, значно збільшивши варіативність його установки.

Якщо дверцята холодильної камери не зачиняти довше, ніж 30 секунд, лунає попереджувальний звуковий сигнал. Після зачинення дверцят звуковий сигнал вимикається.

Кліматичний клас N/ST дозволяє холодильнику безвідмовно працювати при температурах від +16 до +38 ℃.

FN 338 GLB забезпечений високоефективним і малошумним роторним компресором. Холодильник працює з рівнем шуму всього 41 дБ.

Виробник подбав про екологічність: FN 338 GLB виготовлений без використання фреону, що робить його абсолютно безпечним для навколишнього середовища.

Ще одна беззаперечна перевага моделі — економічність: клас енергоефективності А++.

FN 338 GLB завдяки фасадним дверцятам із загартованого скла чорного кольору виглядає суперсучасно, елегантно та естетично. Він може стати яскраво вираженим акцентом у будь-якому кухонному інтер’єрі. Догляд за холодильником не вимагає особливих зусиль, а привабливий зовнішній вигляд зберігається надовго.

Стильний, місткий, ергономічний холодильник FN 338 GLB Günter & Hauer, який відзначається бездоганним лаконічним дизайном, технологічністю, економічністю, надійністю, практичністю, гарантує абсолютний комфорт в експлуатації і забезпечує тривале збереження максимальної свіжості та якості різноманітних продуктів.