Вітаємо на сайті https://gunter-hauer.kyiv.ua!!!

Це – офіційний інтернет-магазин німецького виробника побутової техніки Günter & Hauer.

Основна наша мета – допомога у створенні комфорту та естетики у вашому домі. Сучасні розробки і технології в області побутової техніки у поєднанні з простотою, ергономічністю та чіткими лаконічними лініями в дизайні – головні переваги техніки Günter & Hauer.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете найбільш повну та детальну інформацію про товари бренду. Професійні консультанти нададуть відповіді на всі питання і допоможуть визначитися з вибором побутової техніки, яка в точності відповідатиме вашим потребам і побажанням.

Представлений вичерпний асортимент продукції, що постачається до України і доступна для продажу на даний момент. Інформацію про товари, що зняті з виробництва (а також детальні відомості про бренд), можна знайти на сайті офіційного представництва Günter & Hauer в Україні: https://gunter-hauer.ua/

На всю побутову техніку надається офіційна гарантія від виробника – 2 роки. Ми гарантуємо надійність і якість кожної одиниці продукції.

У роботі з людьми ми налаштовані на індивідуальний підхід, тому уважно ставимося до побажань і потреб кожного покупця. Всі замовлення доставляються максимально швидко і найбільш зручним для вас способом у будь-яку точку нашої держави. Тому, звертаючись до нашого інтернет-магазину, ви можете бути впевненими в отриманні найвищої якості обслуговування у поєднанні з позитивними емоціями від покупок.

5 ПРИЧИН КУПИТИ ТЕХНІКУ GÜNTER & HAUER САМЕ У НАС:

  • Високий рівень обслуговування. Відвідуючи інтернет-магазин https://gunter-hauer.kyiv.ua/, ви звертаєтесь до команди професіоналів, які добре розуміють як працювати з людьми. Ми уважно ставимося до побажань і потреб кожного клієнта. Ваші приємні емоції від покупок – наша пріоритетна задача!
  • Гарантія якості. Ми є офіційним дилером Günter & Hauer і відповідаємо за якість кожної проданої одиниці техніки. Всі товари в нашому інтернет-магазині сертифіковані і продаються з гарантією від виробника. Навіть якщо вам щось не сподобається (незалежно від причин), ми завжди готові повернути гроші.
  • Точна доставка. Замовляючи товари у нас, можете бути впевненими в отриманні замовлення точно в обумовлений термін.
  • Гарантія наявності товарів. Ми цінуємо ваш час, тому гарантуємо наявність на складі товарів, які ви замовляєте.
  • Нарешті, робити покупки у нас просто зручно і приємно )