Вбудовані кухонні витяжки Günter & Hauer — стильний дизайн та старанно продуманий функціонал. Вони ідеально підійдуть тим, хто цінує раціональне використання кухонного простору.

Ці моделі чудово справляються зі своїм прямим призначенням — ефективно очищують повітря та створюють сприятливий мікроклімат на кухні. При цьому вони не порушують стилістику кухонного приміщення та максимально органічно вписуються в інтер’єр, залишаючись практично непомітними та забезпечуючи зручність, простоту і комфорт експлуатації.

Всі моделі кухонних витяжок Günter & Hauer — це високоефективні (продуктивність 1000 куб.м/год), малошумні (рівень шуму ~50-54 дБ) і функціональні пристрої. Витяжки даного типу монтуються в корпус підвісних меблів (які є частиною інтер’єру) — безпосередньо над варильною поверхнею. Видимою залишається лише естетична робоча поверхня (виконана із загартованого скла або нержавіючої сталі) з панеллю управління та LED освітленням. Особливо актуальні такі моделі на кухнях невеликої площі, тому що вони займають мінімум місця у робочій зоні, що дозволяє заощадити та оптимізувати корисний простір на малогабаритній кухні.

У той же час, оскільки всі ці моделі оснащені надпотужним (потужність 270-280 Вт) двигуном, їх можна з успіхом використовувати на кухнях великої площі. Завдяки тому що вбудовані витяжки максимально інтегровані в корпус підвісних меблів (що дозволяє їх приховати), вони можуть органічно вписатися в інтер’єр будь-якого великого кухонного приміщення, не порушуючи при цьому його основної стилістики. Таким чином, вбудована витяжка може стати правильним вибором для кухні великої площі, якщо ви не плануєте зробити цей пристрій акцентом у кухонному інтер’єрі.

Вбудовані витяжки працюють у режимі відведення повітря та режимі рециркуляції. Перший варіант є класичним і полягає в тому, що забруднене повітря всмоктується та безповоротно відводиться у вентиляційну систему. У багатьох моделях використовується технологія периметрального всмоктування: потік повітря втягується через вузькі щілини, розташовані по периметру робочої зони. При цьому значно збільшується інтенсивність поглинання і, як наслідок, відчутно (на 20%) збільшується ефективність очищення повітря. Завдяки такій технології збільшується зносостійкість двигуна та значно мінімізується звуковий дискомфорт. І, безперечно, всі запахи усуваються.

При рециркуляції забруднене повітря проходить через спеціальні вугільні фільтри, а після очищення подається назад у кухонне приміщення.

Керування роботою вбудованих витяжок здійснюється за допомогою електронного або сенсорного управління. Обидва ці типи вкрай прості та зручні в експлуатації, надають можливість легко задати всі необхідні параметри і керувати налаштуваннями.

Витяжки мають 3 швидкісні режими. Можливість вибору оптимальної швидкості дозволяє налаштувати роботу пристроїв відповідно до інтенсивності забруднення повітря на кухні.

Всі моделі оснащені знімним алюмінієвим жировим фільтром, максимально зручним в експлуатації: він легко знімається, а також елементарно встановлюється на місце після очищення (під струменем теплої проточної води або в посудомийній машині).

Деякі вбудовані моделі мають таймер з автовідключенням, за допомогою якого можна встановити необхідний час роботи витяжки і вона сама відключиться точно в призначений час.

Всі моделі вбудованих витяжок Günter & Hauer мають багато переваг як технічного, так і практичного плану:

  • безумовною перевагою вбудованих витяжок є можливість використання їх в інтер’єрах будьякої стилістичної спрямованості завдяки особливостям конструкції та ергономічності;
  • вбудовані витяжки займають мінімум місця на кухні завдяки компактним габаритам, що надає суттєву економію кухонного простору;
  • естетичний фактор: витяжка на перший погляд практично непомітна на фоні загального інтер’єру;
  • всі моделі вбудованих витяжок відрізняються високою продуктивністю (1000 куб.м/год);
  • вбудовані витяжки дозволяють використовувати варильні поверхні будьякого стандартного розміру — ширина витяжок становить 60, 75, 90 см;
  • всі моделі енергозберігаючі та малошумні (стінки меблів, в які вбудовуються витяжки, забезпечують додаткову звукоізоляцію);
  • простота догляду: зручний доступ до очищення, а також легке знімання фільтра для очищення.

Таким чином можна зробити висновок, що бездоганні вбудовані витяжки Günter & Hauer — це ефективне, естетичне і ергономічне рішення для якісного очищення повітря та створення максимально комфортних умов на кухні. Вбудовані моделі – це завжди стильно, зручно та практично.