Циліндрична острівна кухонна витяжка MARGARETTE Günter & Hauer — ефективна та естетична модель, корпус якої виконаний з високоякісної нержавіючої сталі в стильному мінімалістичному дизайні. Завдяки високій продуктивності (1000 куб.м/год) ця модель гарантує ефективне та якісне очищення повітря, тим самим створюючи ідеальний мікроклімат навіть на просторій кухні. Основною перевагою MARGARETTE є її універсальність — витяжку можна встановити у будь-якому зручному місці кухні безпосередньо над варильною поверхнею, що дозволить отримати додаткові варіанти планування кухонного інтер’єру.

Представлена ​​модель оснащена надпотужним (потужність — 270 Вт) надійним і безшумним (рівень шуму ~ 50 дБ) двигуном, що робить можливим використання її в кухнях великої площі.

MARGARETTE оснащена простим і зручним електронним управлінням зі світлодіодними індикаторами, розташованим на лицьовій панелі. Воно дозволяє з легкістю управляти роботою пристрою.

Ця модель укомплектована знімним алюмінієвим жировим фільтром, зручним в експлуатації: він легко знімається, а також легко встановлюється на місце після очищення (під струменем теплої проточної води або за допомогою посудомийної машини).

Наявність трьох швидкісних режимів дозволяє обрати оптимальний варіант швидкості залежно від інтенсивності забруднення повітря на кухні в процесі приготування їжі.

Яскраве і рівномірне освітлення всієї робочої зони здійснюється за допомогою LED ламп (3x2 Вт). Таке освітлення вирізняється високою економічністю і тривалим терміном служби. Воно може включатися і відключатися незалежно від роботи витяжки, що надає можливість використовувати його в якості додаткового джерела досить яскравого світла на кухні.

Виконана в сучасному лаконічному дизайні MARGARETTE Günter & Hauer — це ідеальне поєднання якості, ефективності, функціональності та надійності. Вона неодмінно стане стильним і оригінальним помічником у створенні максимально комфортної атмосфери на кухні та буде органічно інтегрована до будь-якого сучасного інтер’єру.