Елегантна купольна кухонна витяжка REBEKKA (на 60 см) від Günter & Hauer — проста та надійна модель кольору айворі, виконана у ретро стилі. Вона, завдяки стильному декоруванню рейлінгом кольору зістареної бронзи, виглядає максимально естетично.

Ця модель оснащена досить потужним (220 Вт), надійним та практично безшумним двигуном (рівень шуму ~55 дБ), який забезпечує продуктивність 500 куб.м/год. Це гарантує ефективне та лагідне очищення повітря, тим самим створюючи сприятливий мікроклімат на кухні.

Класичне, просте, надійне механічне управління представлене п’ятьма кнопками для управління функціями. Воно вкрай зручне у використанні та ідеально підкреслює стилістику витяжки.

REBEKKA укомплектована зручним в експлуатації знімним алюмінієвим жировим фільтром. Він легко знімається, а також легко встановлюється на місце після очищення під струменем теплої проточної води або за допомогою посудомийної машини.

Наявність 3-х швидкісних режимів дозволяє обрати оптимальний варіант швидкості залежно від інтенсивності забруднення повітря на кухні.

REBEKKA оснащена ефективним LED освітленням, яке відзначається високою економічністю та тривалим терміном служби. Таке освітлення може включатися і відключатися незалежно від роботи витяжки, що надає можливість використовувати його як додаткове джерело світла на кухні.

Виготовлена ​​в ретро стилі кухонна витяжка REBEKKA Günter & Hauer — ідеальне поєднання естетики та функціональності. Вона неодмінно стане елегантним та надійним помічником у створенні максимально комфортної атмосфери на кухні у процесі приготування їжі. Ефективно виконуючи своє пряме призначення, ця модель зможе ідеально доповнити кухонний інтер’єр у класичному стилі, стилі прованс або ретро стилі, зробивши його ще більш естетичним та гармонійним.