Сучасна вбудована мікрохвильова піч з грилем ЕОК 2502 від Günter & Hauer — основні функції плюс бездоганний дизайн.

Маючи об’єм 25 л і потужність мікрохвиль 900 Вт, ця НВЧ покликана спростити та прискорити процес розморожування, розігрівання і приготування різноманітних страв, забезпечивши ідеальний результат при мінімальній витраті часу та зусиль.

У ній реалізовані всі нюанси, необхідні для комфортного приготування страв високої якості. Фронтальна панель представленої моделі виконана із загартованого скла чорного кольору, що робить її вигляд неповторним і стильним. ЕОК 2502 гармонійно доповнить інтер’єр будь-якої кухні.

Дана мікрохвильова піч забезпечена суперсучасною системою сенсорного управління Touch Control для регулювання параметрів приготування страв, що дозволить отримати відмінний результат. Touch Control надає абсолютну зручність налаштувань (жодної механічної кнопки), дозволяючи простим дотиком активувати необхідні функції і програми, а також здійснювати відкривання дверцята. Вся інформація про задані параметри відображається на дисплеї. Абсолютно гладка поверхня панелі управління виключає скупчення забруднень, що дає можливість легко підтримувати в чистоті фасад мікрохвильовки.

Для зручності приготування передбачено наявність таймера (до 95 хвилин).

Внутрішнє покриття ЕОК 2502 виконано з екологічної нержавіючої сталі, завдяки чому забезпечується довготривале використання. Такому покриттю не страшна інтенсивна експлуатація, високі температури і вологість. До того ж, це покриття відрізняється легкістю очищення.

У представленій моделі для розігрівання та приготування їжі доступні 5 рівнів потужності, які дозволяють готувати страви з урахуванням типу продукту та необхідної інтенсивності нагріву. Завдяки точному контролю потужності страви розігріваються швидко і рівномірно.

При експрес приготуванні ЕОК 2502 працює на максимальній потужності, забезпечуючи максимально швидке приготування і значну економію часу.

Наявність гриля (потужність 1000 Вт) надає можливість отримати апетитну скоринку на продуктах, що запікаються. При цьому запікання можна виконувати без використання масла чи олії.

Дана модель може функціонувати в комбінованому режимі з одночасною роботою мікрохвиль і гриля. При такому способі приготування на продуктах утворюється хрустка скоринка, а всередині вони лишаються м’якими і соковитими. Ідеально підходить для приготування м’яса, риби, запіканок.

Функція розморожування за вагою і за часом призначена для делікатного розморожування продуктів зі збереженням їх натуральної структури і смакових якостей для подальшого приготування.

Запрограмувавши послідовність дій завдяки режиму багатоетапного нагріву (Multi-cooking Type), EOK 2502 виконує поетапно розморожування, нагрівання, приготування страви. Це дозволяє значно економити час.

Використовуючи функцію автоменю, ця модель самостійно виставить температуру і час приготування відповідно до обраного рецепту з меню. Приготування страви відбувається точно за рецептом і з відмінним результатом.

Функція Відкладений старт дозволяє задавати необхідний час початку роботи мікрохвильової печі, що гарантує отримання розігрітої страви до конкретного необхідного часу.

Активація функції блокування надає можливість зафіксувати встановлені налаштування і запобігти випадковому збою програм. Також використання цієї функції виключає ймовірність заподіяння шкоди дітям через необережність.

Стильний та ергономічний дизайн, якість, надійність, безпека, багатофункціональність — все це ідеально поєднується у вбудованій мікрохвильовій печі з грилем ЕОК 2502 Günter & Hauer. Представлена ​​модель — це чудовий вибір на користь швидкого, легкого, якісного та ефективного розморожування, розігрівання і приготування різноманітних страв.