Класичний дизайн, втілений у нержавіючій сталі…

Вбудована кухонна витяжка ATALA 1060 BI Günter & Hauer (ширина: 60 см) — це надійна, якісна, високопродуктивна (1000 куб.м/год) витяжка, яка забезпечить ефективне очищення повітря у просторому кухонному приміщенні.

Модель оснащена надійним (перевірений роками успішних продажів) та доволі тихим (у порівнянні з іншими високопотужними витяжками) двигуном.

Зручне і практичне електронне управління, розташоване на лицьовій панелі, надає можливість комфортно контролювати процес експлуатації витяжки.

ATALA 1060 BI має 3 швидкісні режими. Можливість вибору потужності дозволяє налаштовувати роботу витяжки відповідно до інтенсивності приготування їжі.

Алюмінієвий жировий фільтр, який використовується у цій моделі, легко знімається і так само без труднощів встановлюється на місце після очищення під струменем теплої проточної води або за допомогою посудомийної машини.

Сучасне яскраве LED освітлення (2x1,5 Вт) ефективно освітлює варильну поверхню і простір навколо неї, при цьому залишаючись економічним. До речі, освітлення може включатися і виключатися незалежно від роботи витяжки.

Висока ефективність, безшумність, ергономічність, мінімалізм і надійність роблять кухонну витяжку ATALA 1060 BI Günter & Hauer оптимальним рішенням для якісного очищення повітря. А завдяки стильному лаконічному дизайну ця модель гармонійно впишеться в інтер’єр будь-якої кухні.