Ні для кого не секрет, що сучасні кухні не рівня кухням, до яких тривалий час нас привчав скромний побут. Раніше нікому і в голову не приходило, що варильна поверхня може бути не тільки зручною, але й органічно впишеться в інтер'єр.

Сучасні технології виробництва техніки пропонують споживачам широкі можливості для втілення мрії про суперфункціональні кухні, яка до того ж радує око і відповідає стилю всього приміщення. Особливо це актуально для вбудованої техніки і зокрема – для варильних панелей, які справедливо завоювали популярність у покупців.

За своєю суттю варильна панель – це добре всім знайома верхня частина плити, на якій готується їжа.

Варильні поверхні діляться на: газові, електричні, індукційні та комбіновані

Для електричних варильних поверхонь можлива реалізація на платформі з металу (нержавіюча сталь, емаль) або ж склокераміки.

Емальовані поверхні відносно недорогі та й звичні для покупців. Панелі з нержавіючої сталі більш практичні, мають естетичний вигляд, хоча ціна їх трохи вища.

Найбільш поширеними і популярними стали склокерамічні панелі, зовнішня привабливість яких поза конкуренцією.

Індукційні поверхні: нагрівається не склокераміка, а посуд: електромагнітна котушка генерує поле, що створює тепло безпосередньо в сковорідці або каструлі. Результат – індукційні поверхні максимально безпечні в експлуатації, так як повністю виключають опіки.

Щоб розвіяти архаїчний міф про шкідливість такої технології було проведено експеримент. Тестування напруги магнітного поля індукційної поверхні показало результат в 91 разів менший, ніж для звичайного фена!

Другий аспект – енергоефективність індукційної варильної поверхні. Їй не потрібен 20-30 хвилинний розігрів, як у старій електроплиті. ККД (коефіцієнт корисної дії) більш ніж в 1,5 рази вищий, ніж у класичної електричної панелі (90% проти 55%).

Крім того, на індукційній поверхні приготування відбувається швидше, ніж на звичайній електричній (враховуючи розігрів плити). А додатково провітрювати кухню не потрібно – вона зовсім мало нагріває повітря. «Індукційна кухня» відносно прохолодна.

Газові варильні панелі реалізуються на платформі з металу (емальовані, нержавіюча сталь) або ж – газ на склі.

Сьогодні, як і раніше, випускаються загальновідомі і популярні газові поверхні з використанням емальованого покриття або нержавіючої сталі, які знаходять свого покупця завдяки низькій вартості.

Для тих же споживачів, які хочуть бачити на своїй кухні не тільки сучасну, але і стильну техніку, виробники, в тому числі й Günter & Hauer, розробили варильні панелі із загартованого скла.

Передові технології дозволили створити комбіновані панелі: газові конфорки межують з електричними. Цей варіант реалізації актуальний для будинків із проблемами подачі газу або електроенергії.


Всі вище перераховані види варильних поверхонь представлені в асортименті виробника побутової техніки Günter & Hauer.

Визначитися з вибором панелі для вашої кухні завжди допоможуть наші консультанти, порекомендувавши найбільш цікавий і доступний варіант.

Ви завжди можете зв’язатися з нами в будь-який зручний час за телефонами: (067) 538-87-78 або ж (044) 500-40-12.