Технології роблять сучасну кухню все більш зручною і функціональною. Компанія Gunter & Hauer не просто йде в ногу з часом, але й випереджає його, пропонуючи своїм покупцям інноваційні новинки. Зустрічайте! Новаторська модель індукційної поверхні на основі міцної і супер термостійкої склокераміки незабаром у продажу!


Модельний ряд сучасних індукційних варильних поверхонь Gunter & Hauer скоро буде доповнений унікальною новинкою. Даючи можливість зайвий раз переконатися в надійності і довговічності своєї техніки, компанія випускає першу в Україні індукційну плиту на основі супер термостійкої та ударостійкої склокераміки StellaShine від легендарної японської компанії Nippon Electric Glass (NEG). Чудові характеристики матеріалу вже зробили його відомим у різних галузях медицини, виробництва і навіть у сфері космічних технологій. Бренд Gunter & Hauer залучив виняткову склокераміку до обслуговування класичної кухні.

Скло від NEG: технології, що дивляться у майбутнє

Компанія Nippon Electric Glass була заснована в 1949 році. Ставлячи перед собою мету розробляти скло із поліпшеними характеристиками, виробник не тільки хотів поставити його на службу людству, але й дбав про навколишнє середовище.

Щоб надати матеріалам особливі властивості, NEG використовує власну технологію виробництва, плавлення, формування та обробки скла, а також залучає до роботи кращих спеціалістів. Застосовуючи в своїх розробках кардинально нові рішення, компанія виробляє скло, яке задовольняє потребам різних сфер діяльності людини.

Виробник багато років працює під гаслом «Скло для майбутнього!». Повністю виправдовуючи гучну заяву, він випускає широке розмаїття видів матеріалу, який допомагає вирішувати питання медицини, автомобілебудування, комп’ютерних технологій, виробництва техніки та інших. Новинкою компанії є дуже міцна і термостійка склокераміка StellaShine, яка проявила свої найкращі характеристики в індукційних і газових варильних поверхнях.

Багаторічна гарантія експлуатації техніки, завдяки підвищеній ударостійкості і термостійкості

Склокераміка StellaShine не боїться екстремальних перепадів температур і легко витримує циклічний нагрів. Такі характеристики забезпечили їй статус кращого матеріалу для варильних поверхонь, виробленого за останні 30 років. Ви можете спокійно долити в каструлю холодну воду, не боячись пролити її на розігріту до 800 °С панель – поверхня залишиться неушкодженою.

Безпечне використання варильної панелі, завдяки екологічності матеріалів

Компанія NEG піклується про споживачів і безпеку навколишнього середовища, а тому не використовує миш’як та сурму при виробництві склокераміки StellaShine. Ви можете спокійно експлуатувати техніку, не побоюючись за своє здоров’я і самопочуття близьких.

Особлива технологія фарбування – запорука збереження естетичності

Особлива технологія виробництва скла StellaShine забезпечує йому високу міцність і яскравий глянець, який виникає за рахунок ефекту комплексного заломлення світла. Звідси пішла назва: «Stella» – зірка, і «Shine» – сяйво. Складне багатоетапне фарбування, яке застосовується при виробництві склокераміки дозволяє домогтися стійкості кольору і різноманітності відтінків.

Обираючи індукційну панель I 6 JP від ​​Gunter & Hauer, ви отримаєте надійну, ультрасучасну техніку, яка довгі роки буде радувати своєю естетичністю і функціоналом!