Стильний дизайн і продуманий функціонал – головна концепція Gunter & Hauer, яка лежить в основі виготовлення техніки. Кухонні витяжки ATALA 1090 GL, ATALA 1075 GL і ATALA 1060 GL не стали винятком, доповнивши лінійку естетичних пристроїв для кухні.


Моделі ATALA від Gunter & Hauer відрізняються габаритами, проте мають схожий дизайн і характеристики. Вони відносяться до вбудованої техніки, яка включає одиниці різної ширини:

  • ATALA 1090 GL шириною 90 см – найбільш поширений розмір, який підійде для будь-якої кухні;
  • ATALA 1075 GL шириною 75 см – техніка з особливими параметрами, яка легко впишеться в нестандартний інтер’єр;
  • ATALA 1060 GL шириною 52 см – компактна модель для невеликої кухні.

Обираючи оптимальні габарити витяжки для своєї кухні, можна завжди розраховувати на відмінну продуктивність та якість кожної деталі.

Витяжки ATALA – стильний акцент у кожному інтер’єрі

Завдяки естетичним фронтальним панелям, виконаним із чорного загартованого скла, витяжки ATALA будуть ефектно виглядати на будь-якій кухні. Вбудовані LED лампи гармонійно доповнюють дизайн, а також виступають в якості додаткового освітлення.

Сенсорна панель – простий спосіб управління сучасною технікою

Всі моделі витяжок ATALA оснащені сенсорними клавішами, які роблять управління простим і комфортним. Ви можете легко встановити потрібну потужність, торкаючись всього однієї клавіші, а кнопка таймера дозволить вам задавати час автоматичного очищення повітря. Більше не потрібно хвилюватися про те, щоб не забути вимкнути витяжку: вона самостійно припинить роботу через 9 хвилин.

Периметральне всмоктування: більше ефективності при мінімальному рівні шуму

Технологія периметрального всмоктування, використана при виробництві витяжок ATALA, дозволила збільшити їх ефективність на 20%. Не дивлячись на високу потужність, техніка працює практично безшумно, ефективно очищаючи повітря від сторонніх запахів. Ви можете спокійно смажити м’ясо або рибу, насолоджуючись бесідою і комфортним мікрокліматом у кухні.

LED-підсвітка – створіть потрібну атмосферу!

Всі моделі витяжок ATALA оснащені вбудованими LED-лампами. Вони не тільки відповідають за комфорт під час приготування страв, але й допомагають створювати затишок. За їхньої допомоги ви завжди зможете отримати додаткове освітлення або створити романтичну атмосферу.

Режим очищення – ваш особистий вибір

Кухонні витяжки ATALA можуть ефективно працювати у двох режимах: відведення повітря у вентиляційну шахту, при якому очищення безпосередньо виконує алюмінієвий фільтр, або ж у режимі рециркуляції. Доповнивши комплектацію вугільним фільтром, ви зможете позбутися від необхідності виводити повітря до вентиляційного ходу.

Економте свій час завдяки елементарному догляду!

Завдяки продуманому дизайну витяжки ATALA вимагають мінімум зусиль для підтримання зовнішнього вигляду. Досить регулярно протирати глянсову поверхню м’якою серветкою без використання абразивних засобів для чищення, щоб фасади завжди виглядали привабливо. Очищення внутрішніх поверхонь також не займе багато часу: моделі оснащені знімним алюмінієвим фільтром, який легко поміщається до посудомийної машини.


Всі моделі витяжок ATALA – це поєднання естетики та функціональності. Ефективно виконуючи своє призначення, вони будуть слугувати окрасою будь-якої кухні.