Gunter & Hauer не втомлюється доводити: досконалість – у простоті. Газові варильні панелі GL 641 WTN, GL 641 TN та GL 745 стануть ідеальним варіантом для тих, хто цінує стиль, довговічність і легкість в управлінні.

З масовим поширенням електричних варильних поверхонь газові панелі не втратили своєї актуальності. Пропонуючи моделі серії GL, Gunter & Hauer дає можливість укомплектувати кухню надійною технікою із чудовими характеристиками.

Обираючи одну з панелей GL, Ви можете зробити ставку на такі особливості:

Кожна з моделей має відмінні параметри, які викликають неослабний інтерес споживачів.

Поверхня із загартованого скла – це елегантний зовнішній вигляд і гарантія міцності

Загартоване скло зарекомендувало себе як відмінний матеріал для газових варильних панелей. Ударо-, зносостійке та естетично привабливе, воно легко витримує перепади температур та інтенсивну експлуатацію. При правильному догляді Ваша варильна поверхня буде радувати Вас глянцем довгі роки!

Чавунні решітки: практичність, довговічність і комфорт використання

Решітки з чавуну, якими оснащені газові варильні панелі від Gunter & Hauer, є найкращим варіантом для кухонної техніки. Вони легко витримують вагу великого посуду, не ковзають по поверхні, просто миються будь-якими засобами, зберігаючи незмінний зовнішній вигляд. Ви можете не витрачати час на те, щоб акуратно встановити посуд на панель: зручна конструкція решіток і особлива структура матеріалу забезпечить стійкість посуду і комфорт експлуатації техніки.

Поворотні ручки: зручність і простота механічного управління

Завдяки механічному управлінню користуватися газовими панелями серії GL легко і зручно. Вам не доведеться довго вивчати інструкцію для початку роботи. Кожна із моделей оснащена стильними ручками, які відіграють також і декоративну роль. Також не потрібно зберігати під рукою сірники: з функцією автопідпалювання потрібно просто повернути потрібну ручку.

Якість комплектуючих – основа довговічності техніки

Більшість панелей лінійки GL мають якісні італійські пальники DEFENDI. Цей бренд давно довів якість своїх виробів, гарантуючи їх надійність і безперебійну роботу протягом всього терміну експлуатації.

Орієнтуючись на габарити кухні та потреби сім’ї, Ви можете обрати варильну панель із 4-ма або 5-а конфорками. Кожна із них має потужність від 1 до 3,8 кВт, що дозволить Вам підбирати ідеальну температуру як для простих страв, так і приготованих на турбо-конфорці WOK.

Функція газ-контроль: турбота про Вашу безпеку

Щоб зробити свою техніку безпечною в експлуатації, виробник передбачив функцію газ-контроль у кожній моделі варильних панелей GL. Навіть якщо Ви не встежите за молоком і воно заллє полум’я, техніка автоматично припинить подачу газу.

Оберіть улюблену модель у лінійці варильних панелей GL 641 WTN, GL 641 TN або GL 745: вони підкорять Вас своєю елегантністю і не розчарують якістю!