Шукаєте потужну та сучасну витяжку для кухні? Нові моделі BRITA 90 N і MARTA 60 від Gunter & Hauer – оберіть свій стиль!

Пропонуючи новинки, компанія Gunter & Hauer не просто розширює асортимент якісної техніки – вона намагається задовольнити індивідуальні потреби кожного свого клієнта. Моторизована панель або пульт дистанційного керування в комплекті? Стильний мінімалізм або елегантний модернізм? Тільки Ваші бажання мають значення!


Незважаючи на зовнішні відмінності, моделі BRITA 90 N (Т-подібна витяжка на 90 см) та MARTA 60 (вертикальна витяжка на 60 см) мають схожі характеристики. Переконавшись у функціональності кожної із них, Вам лише залишиться обрати відповідний розмір і дизайн.

Сенсорна панель: отримуйте задоволення від простого управління!

Завдяки сенсорній панелі, Ви зможете легко встановити потрібний режим роботи: збільшити потужність або ж активувати таймер автовідключення. Відсутність виступаючих елементів робить догляд за поверхнями максимально простим: не затрачаючи багато часу, Ви завжди зможете насолоджуватися чистими фасадами.

Комфортний мікроклімат, дякуючи високій продуктивності

Обидві моделі витяжок, BRITA 90 N та MARTA 60, забезпечують продуктивність у 1000 куб.м/год. Це означає, що навіть на великій кухні Ви не відчуєте запаху від смаженої риби чи м’яса. Потужний двигун гарантує миттєве очищення повітря, а тому такі моделі ідеально підійдуть не тільки для окремої кухні, але й для квартир-студій.

Перевагою моделі BRITA 90 N є периметральне всмоктування. Така технологія істотно покращує ефективність очищення повітря.

Насолоджуйтеся спілкуванням навіть при включеній витяжці!

Незважаючи на потужний двигун, нові витяжки Gunter & Hauer не створюють жодного дискомфорту. Це стало можливим завдяки установці нових пластикових крильчаток, що забезпечують точне балансування. Ви можете переглядати улюблений фільм або ділитися останніми новинами з близькими, не підвищуючи голосу.

Режим відведення та рециркуляції: ніяких обмежень для монтажу!

Витяжки BRITA 90 N та MARTA 60 можуть працювати як в режимі рециркуляції, так і в режимі відведення. Кожна із них комплектується алюмінієвими і вугільними фільтрами, а тому Ви може самостійно обирати зручний для себе варіант установки: з виведенням повітропроводу до вентиляційної шахти або ж спростити завдання і покластися на роботу змінних фільтрів.

Використовуйте таймер, щоб делегувати завдання!

Функція таймера дозволить Вам більш раціонально розпоряджатися власним часом. Встановіть налаштування і займайтеся своїми справами: витяжка вимкнеться автоматично після завершення очищення повітря.

Витяжка як додаткове джерело освітлення

Вбудоване у витяжки LED освітлення забезпечить не тільки комфорт приготування, але й допоможе створити романтичну атмосферу. Використовуйте додаткове освітлення кожного разу, коли Вам потрібен детальний огляд страви на робочій поверхні!

Підтримуйте чистоту без зусиль!

Обидві моделі виконані з нержавіючої сталі, що робить їх невибагливими у догляді. Щоб повернути блиск поверхням і позбутися забруднень, досить протерти їх ганчіркою із неабразивними миючими засобами.

Очищення внутрішніх поверхонь також не завдасть клопоту: знімні алюмінієві фільтри легко миються в посудомийній машині.


Обираючи одну із нових витяжок Gunter & Hauer, орієнтуйтеся на свій смак і дизайн кухні. Незалежно від рішення Ви, безсумнівно, залишитесь задоволеними вибором!