Щоб спростити побут і розширити горизонти кулінарних можливостей, компанія Gunter & Hauer випустила нову лінійку неймовірно стильних духовок, об’єднаних у серію BLACK STEEL. Елегантні, функціональні та прості в управлінні, – вони дозволять вам по-новому поглянути на приготування їжі.

Модельний ряд вбудованих духовок BLACK STEEL включає:

  • EOV 7509 BS і EOV 7509 BSX – духовки, які поєднали в собі простоту механічного управління і зручність сенсорного програмування;
  • EOV 7510 BS і EOV 7510 BSX – моделі з сенсорним управлінням для поціновувачів сучасних технологій.

Будь-яка з 4-х новинок порадує класичною якістю та приверне увагу вишуканістю та лаконічністю.

Із багатим функціоналом кожна страва стане витвором мистецтва

Широкий набір функцій у духовках BLACK STEEL дозволить з легкістю готувати будь-які страви. Досить обрати необхідний режим, щоб приготувати пишний бісквіт, соковиті овочі на грилі або ж ароматне м’ясо:

  • виберіть функцію розморожування, і духовка розморозить будь-який продукт у найкоротші терміни, не перегріваючи його;
  • включіть верхній нагрів, щоб отримати суфле або натисніть комбінацію верхнього нагріву з нижнім для приготування дріжджової випічки;
  • отримуйте вітаміни протягом цілого року, заготовлюючи сухофрукти в режимі комбінованого нагріву та вентилятору;
  • дивуйте гостей запеченою рибою, використовуючи функцію нижній нагрів із вентилятором;
  • готуйте відразу кілька страв, не побоюючись змішування ароматів; конвекційний нагрів забезпечить автономність зон приготування;
  • готуйте м’ясо на грилі та шашлик, не виходячи з дому, використовуючи функцію гриль і вентилятор.

З новими духовками від Gunter & Hauer у вас просто немає шансу зіпсувати страву!

Комфортне управління: виберіть свій спосіб!

Компанія Gunter & Hauer подбала про те, щоб Ви могли обрати духовку з оптимальним для себе управлінням. Якщо пріоритетними параметрами для Вас є функціональність і сучасні технології, оптимальними для Вас стануть духовки EOV 7510 BS і EOV 7510 BSX із сенсорною панеллю. Любителі ж класики зможуть сповна оцінити моделі EOV 7509 BS і EOV 7509 BSX, які мають комбіноване управління.

Безпека в кожній деталі: забудьте про ризики!

Із духовками лінійки BLACK STEEL Ви можете готувати, не турбуючись про безпеку своїх близьких. Завдяки системі охолодження дверцят, їхні зовнішні поверхні завжди залишаються холодними, що захищає дітей і тварин від випадкового травмування.

Про стабільність налаштувань подбає функція блокування від дітей. Використання цього режиму виключить випадкове втручання у процес приготування страви, що могло б зіпсувати його.

Насолоджуйтеся зручністю користування з телескопічними спрямовувачами!

Наявність телескопічних спрямовувачів дозволить вам не тільки без зусиль дістати об’ємну страву з духовки, але й убереже руки від опіків. Щоб перевірити готовність пирогів або ж м’яса, достатньо просто легко потягнути деко на себе, і оцінити ступінь готовності страви поза гарячою духовою шафою.

Елементарний догляд: користуйтеся духовкою без зайвого клопоту!

Щоб підтримувати чистоту нових стильних духовок від Gunter & Hauer, не потрібно багато часу. Глянцеві фасади без виступаючих елементів будуть завжди радувати вас своїм блиском, якщо протирати їх серветками без агресивних засобів по мірі забруднення.

Кожна духовка серії BLACK STEEL має знімні дверні стекла, а також знімні спрямовувачі. Досить помістити їх до посудомийної машини та забути про клопітке очищення!

Стильний дизайн: духовки, які стануть родзинкою кухні

Візитною карткою нових духових шаф від Gunter & Hauer є вишуканий дизайн. Всі вони виконані в чорній палітрі з варіативним доповненням BLACK STEEL («Чорна сталь»). Завдяки елегантному зовнішньому вигляду, вони зможуть прикрасити будь-який інтер’єр.

З духовками «BLACK STEEL» від Gunter & Hauer ви станете шеф-кухарем на власній кухні!